Київський Славістичний Університет

Про університет

Київський славістичний університет – класичний  вищий навчальний заклад.

Філософія освітньої діяльності в нашому Університеті – це студенто-центристські освітньо-професійні програми європейського спрямування. Основною ціллю діяльності Університету сьогодні – забезпечення українського студента європейською освітою.

Професорсько-викладацький склад Київського славістичного Університету це команда професіоналів, яких об’єднує спільна мета. Основна частина колективу це молоді, перспективні доктори та кандидати наук, наставниками яких є відомі науковці сучасності такі як, В.І. Гусєв, І.І. Ільюшин.

Київський славістичний університет здійснює підготовку фахівців у галузі Міжнародні відносини, Філологія, Соціальне обслуговування, Історія та Журналістика. На базі Університету діє підготовче відділення для іноземних студентів. Поряд з українськими студентами навчаються й іноземні студенти. Навчання в Університеті здійснюється українською та англійською мовами.

Структурні підрозділи Університету:

Центр дитячого розвитку «КАРУСЕЛЬ». Діяльність центру спрямована на розвиток дошкільнят та дітей шкільного віку. В центрі займається понад 50 дітей. Програми за якими здійснюється підготовка – це авторські програми керівника центру.

Коледж «Словꞌяно – грецький колегіум» здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Видавнича справа та редагування», «Організація туристичного обслуговування». Вступ до коледжу – на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Школа психосоматики спрямована на підвищення професійної майстерності вчителів шкіл, керівників організацій, а також на збагачення скарбнички майстерності для психологів навчальних закладів.

Інтернет – школа програмування «ProTech».  Учнями школи є учні  з різних регіонів нашої країни. В  школі діти опановують основи програмування та здобувають необхідні  знання для вступу до вищих навчальних закладів нашої країни у галузі Інформаційні технології.

Університет відновлює давні партнерські зв’язки із провідними європейськими ВУЗами. Це надає можливість студентам Університету навчатись за подвійними програмами і в підсумку мати два документи про освіту: нашого Університету  та ВУЗу –партнера.

З жовтня в Університеті починають працювати курси підготовки до вступу. Слухачі курсів, які успішно складуть підсумкову атестацію отримують сертифікат на навчання в нашому Університеті зі знижкою 30% на перший рік навчання.

Двері нашого Університету відчинені для всіх бажаючих отримати сучасну, європейську освіту.

 
Партнери університету: